Facebook MR Interiery Twitter MR Interiery

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU

TRUHLÁŘSTVÍ PRAHA

Navštivte naše Interiérové centrum ve vzorkové prodejně na adrese Vrchlického 479/51, Praha 5 - Košíře.

Neváhejte kontaktovat MR Interiery - Truhlářství telefonem: 420 257 310 770 - 420 775 969 577
e-mailem:  info@mr-truhlarstvi.cz - obchod@mr-truhlarstvi.cz

Promo ilustrace I Promo ilustrace II Promo ilustrace III

Interiéry a truhlářství mnoha podob


Kromě řady typizovaných výrobků (dveře a zárubně Sapeli, laminátové plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, vinylové podlahy,barevná skla Lacobel), které souvisí s touto činností, předkládáme klientovi originální a zakázkovou výrobu. Mezi nejvyhledávanější produkty do interiérů patří tyto oblasti.

 

Vestavěné skříně

Dokonalý a na míru vyrobený úložný prostor, který lze umístit do jakékoliv části domácnosti nebo komerčního objektu. Vestavěné skříně, které dokonalým způsobem splynou s interiérem a stanou se jeho nedílnou a praktickou součástí.

Dveře a zárubně

Na naší vzorkové prodejně Vám pomůžeme s výběrem všech typů dveří, jak vstupních tak interiérových a s výběrem materiálů. Náš odborně specializovaný prodejce, společně s realizačním technikem a školenými montážníky, Vám zajistí realizaci projektu od výběru materiálů přes odborné konzultace a zaměření, po samotnou montáž a následný zákaznický servis.

Rádi Vám budeme nápomocni i při výměně, renovaci či zcela novém vytvoření dveřních systémů. Dveře produkujeme do všech oblastí domácnosti za pomoci těch nejkvalitnějších doplňků.

Podlahy

Získejte s námi pevnou půdu pod nohama, respektive propracované a krásně vyhlížející podlahy, které budou plně korespondovat s Vaším vybavením domácnosti. Naše realizace je vždy zcela komplexní, od dodání sortimentu, po jeho položení a montáž.

Zakázková výroba

Nenechte se omezovat jakýmkoliv sortimentem na současném trhu a využijte našich truhlářských služeb, jejichž nedílnou součástí je především zakázková výroba. Naplnění Vašich požadavků z hlediska zpracování a výroby produktů a doplňků, které se týkají dřeva.


S využitím našich služeb poznáte nejen kvalitu, preciznost zpracování a bezchybný design výsledného díla. Svým zákazníkům překládáme rychlé zaměření daných prostor, krátké výrobní a dodací lhůty a následnou dopravu materiálu na místo určení, která je spojena s odbornou montáží a zákaznickým pozáručním servisem.

Podlehněte léty prověřené kvalitě, která je nabízena za neodolatelnou cenu!

Koupelnový nábytek a zakázková výroba nábytku, interiérů

Jsme profesionální truhlářství z Prahy se zaměřením na vestavěné skříně, kuchyně, kancelářský nábytek, dětský nábytek, koupelnový nábytek, desénový nábytek a interiéry. Vybavení provozoven restaurací, stoly, židle, lavice, čalouněné lavice. Dále dodáváme dveře do interiéru a to, obložkové dveře, dveře do kovových zárubní, posuvné dveře do pozdra, posuvné dveře naložené na stěnu, vstupní dveře, protikouřové dveře, protipožární dveře, skleněné dveře. Výroba nábytku do interiéru - Interiérový nábytek. Výroba nábytku pro exteriéry - Exteriérový nábytek. Terasy, pergoly, zahradní altánky, zahradní nábytek. Exotický nábytek- indický nábytek. Podlahy všeho druhů a materiálu.
Jsme výrobci koupelnového nábytku a skříněk, vyrobíme koupelnový nábytek přesně podle potřeb zákazníka ať má velkou či malou koupelnu. Koupelnový nábytek na míru včetně dodání doplňků ( zrcadla, nábytkového kování i úchytek, led pásky ..... ), výroba v jak v klasickém i nevšedním provedení.
Koupelnový nábytek a skříňky, musí splňit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka - prostě a jednoduše návštěvník koupelny se musí cítit jako král a být v pohodě. Koupelnový nábytek musí splnit i ty nejnáročnější požadavky. Naše truhlářství Vám splní sen o dokonalém nábytku do koupelny.

 

Provozovna:                  Makovského 1179/2, Praha 6, 163 00.

Vzorková prodejna:      Vrchlického 51, Praha 5, 150 00.